שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת, פרויקט מכבי

בלונדיניות נהנות יותר

מאת Erez Wolf בתאריך 17 בפברואר 2008 – 10:127 תגובות

בלינקיט
בלינק היא חברת תוכן שבאתר שלה כתוב שהיא עושה "אסטרטגייה ויחסי ציבור ברשת" וגם כתוב שהיא "חלוצה בישראל בתחום ה-Conversation Marketing, שמשמעותו הנעה והשתלבות של מותגים וארגונים בשיחה הנערכת ברשת".
אחרי שבלינק תרגמו לעברית את פרולוג ומציעים אותו להורדה חופשית, אפשר לצפות מהם לבצעו קצת יותר אסטרטגייה ויחסי ציבור ברשת וגם הנעה והשתלבות של המותג בשיחה הנערכת ברשת עבור התרגום הזה של פרולוג לעברית. תגובה על פוסט באנקטודות, היא לא ממש שילוב של המותג בשיחה הנערכת ברשת. היה אפשר לעשות טיפה טיפה יותר רעש וזה היה מתקבל יפה.
אגב, אם מישהו מתרגם לעברית משהו קוד פתוחאי אינטרנטי, אני תמיד אשמח לכתוב על זה.
(פרולוג היא תבנית וורדפרס ליצירת טוויטר קבוצתי.)

בלונדיניות נהנות יותר
קודם התחלתי לכתוב על הראיון הזה  ורק אז חשבתי על הביטוי "בלוגר מוערך" ורק אז ביצעתי עליו חיפוש בגוגל ורק אז ראיתי מי מופיעה בתוצאה הראשונה בחיפוש על "בלוגרית מוערכת" ורק אז בדקתי שהביטוי הזה לא מופיע באותו ראיון ורק אז אמרתי לעצמי "הא.. טוב נו, צירוף מקרים".
בסוף השבוע מתפרסם בדה מרקר ראיון עם איילת נוף (בלוגרית מוערכת!) בעלת הבלוג בלונדינית 2.0
הרבה פעמים מתבלבלים ביננו, לפעמים זה מעצבן אותי אומרת איילת בהתייחס לאורלי יקואל כאשר תמונה ענקית של אורלי מופיעה באמצע העמוד בלי כיתוב שמסביר מי זו בתמונה. זה בטח יפסיק את הבילבול בין השתיים…
בסוף הראיון, כנהוג בראיונות עם בלוגרים מוערכים, יש טיפים לכתיבת בלוג מצליח עם מספר הברקות כגון "כתבו על דברים שמעניינים אתכם", "כתבו באנגלית", "השקיעו בפוסט"…
אני רוצה להוסיף טיפ לרשימה: כתבו בלוג מצליח וכשהוא יצליח ויראיינו אתכם לעיתון אל תפלו למלכודת הטיפים וסרבו לענות על שאלת ה"טיפים לבלוג מצליח".

אדום עולה
בפרויקט מכבי ההכנות לדרבי בעיצומן, הורדתי את התבנית K2 לוורדפרס, התחלתי לעבוד על ה-CSS וגם לתרגם חלק מהעמודים וכמו שאומרים אצלנו ערב החג: "הכל כבר מוכן את מכבי …". הולך להיות משחק קשה אך באמונה ובעליונות מוסרית ננצח ואז בתקווה אשחרר את התבנית K2 מתורגמת לעברית.
אני לא יודע מה יותר קשה, לעבור את הדרבי בשלום או להצליח לתרגם את התבנית הזאת. זוהי ממזרתה קטנה ומעצבנת. עד כה, התגברתי על חלק מהבעיות (האייקונים הקטנים והמעצבנים).

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

7 תגובות »

 • מאת אריק:

  זה שהם תרגמו את התבנית לא אומר שהם חייבים לקדם אותה.

 • מאת ארז וולף:

  אריק, בוודאי שלא. רק תהיתי איך חברה שעיסוקה הוא יחסי ציבור ושילוב מותגים בשיחה ברשת, לא עושה כן עבור עצמה כשהזדמנות ראויה נקרת בדרכה.

 • מאת אריק:

  יש עניין של סדרי עדיפויות. כנראה שהיו להם דברים אחרים שהיה חשוב להם יותר לטפל בהם לפני כן. הם לא חייבים לקפוץ על כל הזדמנות.

 • מאת גלגל:

  החברה הזאת, בלינק, מיתגה את קמפיין "טיב טעם" באינטרנט. כמו זכור לכם, זו הייתה הפלטפורמה היחידה שבה טיב טעם יכלו להתנגח בתוכנית "כלבוטק", כיוון שהרשות השניה לא אישרה להם לפרסם את ממצאי התחקיר שלהם בתור פרסומת.

  ההגיון וההזדמנות היו גדולים. למעשה, היה כאן פוטנציאל ממשי לשדרוג הפרסום האינטרנטי, עמידה מול הפרסום הטלוויזיוני. אבל, הקמפיין האינטרנטי לא התרומם מעבר לרמה מסויימת, ולא היה באזז (מילה שאהובה על ה"חלוצים" וה"מניעים") מספיק ע"מ לקיים את הפוטנציאל.

  סתם לידע כללי…

 • [...] (כאן בבלוג) כחלק מהלוחמה הפסיכולוגית לקראת המשחק והבטחתי שאם ננצח בדרבי, אשחרר את התבנית K2 כחלק מפרויקט מכבי [...]

 • מאת ariel:

  אני מאלה שמסתובבים כאן לפעמים ושוכח להגיד שלום, פשוט נהנה לקרוא כל פעם מחדש איזה הגיג או פוסט מעניין שלך.. תודה לך.
  אני עכשיו מחפש נואשות את התבנית הזו מתורגמת לעברית ומשום מה נראה לי שכל מומחי הוורדפרס הגדולים התייאשו ממנה לצערי…
  יש לך איזה מידע חדש בנוגע לתבנית הזו?

 • מאת ariel:

  כמובן שהתכוונתי לתבנית K2 בתגובה הקודמת

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

126 queries in 0.255 seconds.