שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » מערכות ניהול תוכן

עדכוני תוכנה – פברואר 2008

מאת Erez Wolf בתאריך 8 בפברואר 2008 – 10:582 תגובות

Magento – הדור הבא של מערכת בקוד פתוח לבניית חנות. למג'נטו יש עכשיו גם אתר בעברית שמרכז מידע ותמיכה במערכת. תרגום לעברית עדיין אין, אבל מתישהו יהיה. אל האתר של Magento בעברית.

Plumi – זוהי חבילה מבוססת Plone עבור אתר שיתוף וידאו שמשוחררת עכשיו בגרסה יציבה 0.2. יש בה עברית (?) וסוג של RTL (לא מספק) נראה לי שלא תהיה בעיה לשפר את העברית וה-RTL שלה. אל האתר של Plumi.
זה הדמו (שמחליט להציג לי את עצמו ב-RTL משובש. גם Dragonfly היא כזאת. יש בה עברית והיא חושבת שהיא יודעת RTL וזהירות, היא מבוססת NUKE).

Jobberbase – המערכת לבניית אתר דרושים יצאה בגרסה חדשה 1.3, זו כוללת ממשק ניהול (… כנראה ששכחתי לציין בפעם הקודמת שכתבתי עליה, שהיא לא כוללת – עכשיו היא כן). היא כרגע בתהליך תרגום לעברית. המתרגם היקר מסר כי ישחרר את התרגום.

avoCADo – מערכת לקבצי 3D CAD בקוד פתוח. הפיתוח של המערכת היה בהקפאה במספר החודשים האחרונים וכעת התחדש וגרסה אמורה להשתחרר במרץ. תוכנת CAD נוספת בקוד פתוח היא opencascade. לצערי, זהו תחום שאני יכול להגיד עליו מעט מאד.

Joomla – לפני כשבועיים שוחררה ג'ומלה בגרסה 1.5. זוהי גרסה שעליה דובר במשך שנה וחצי אשר מהווה קפיצת מדרגה וכעת היא סוף סוף הגיע למצב יציב ושימושי. הגרסה הזו תומכת ב-RTL באופן מובנה, גם בממשק הניהול אשר הפעם תורגם גם הוא באופן רשמי לעברית. על ה-RTL וענייני העברית יש להודות לדויד ומתי מהצוות הישראלי המקומי של  ג'ומלה אשר הנם חלק מצוות הפיתוח העולמי של ג'ומלה ודאגו לאינטרסים של המשתמשים בעברית. יוזמה ליום ג'ומלה ישראל מתחילה לצוץ ואולי זה יקרה (פעם, בעוד הרבה שנים).

Drupal – נפתחה ההרשה לקורס דרופל מחזור מרץ.

סימנר תוכן ושיווק - רגע של פרגון הדדי. כשמחפשים אותי (כלומר, כשאני מחפש את עצמי) בגוגל, אחת מהתוצאות הראשונות נפתחת במילים "ארז וולף הוא איש מוכשר". האחראי על התוצאה המלבבת הזאת הוא שחר מ-3Poitns שגם לדעתי הוא איש מוכשר (בלי קשר לזה שהוא הבטיח לי ארוחה). בסוף החודש 3points מריצים סמינר תוכן ושיווק.
(באותו ענין - יש עכשיו הרבה שעוסקים ומדברים על מיתוג אישי באינטרנט ואיך לעשות שתוצאות החיפוש עליך יהיו חיוביות – ואני בא כאן עם רעיון קצת מטורף אבל אולי פשוט אפשר להשתדל להיות בן אדם טוב ולעזור ויתכן שזה ישפיע? אולי.)

Roxer – מערכת חביבה (Hosted) מאד אג'קסית. עריכה אונליין, הזזת אלמנטים וכל מיני דברים שהופכים אותה לחמודה אבל לא ממש מקצועית. אבל כייף לשחק בזה. האתר של Roxer.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

2 תגובות »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

127 queries in 0.229 seconds.