שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

סיכום השנה באינטרנט הישראלי על ציר הזמן

מאת Erez Wolf בתאריך 31 בדצמבר 2010 – 9:53תגובה אחת

זהו פוסט לסיכום השנה באינטרנט הישראלי, של לפני שנה של השנה שעברה.

זוכרים את ציר הזמן של Ynet? זהו פיצ'ר להצגת מידע על ציר הזמן ובאמצע 2009 השיקו ב-Ynet את "ציר הזמן של Ynet" (זוהי הפתעה נעימה עם סיכוי לערך כלכלי, חוותה דעתה עליו מעין כהן מ140קו.איל שחוו בהמשך גם הם הפתעות עם ערך כלכלי, כזה או אחר).

כדי ליצור בעצמכם ציר זמן, אפשר להשתמש בשירות מאד נעים בשם Dipity אליו ניתן להרשם באופן חופשי וליצור לכם ציר זמן אשר מציג קישורים, תמונות, יוטיובס ועוד. את התכנים לציר הזמן אפשר להזין ידנית ואפשר גם להתחבר לרסס, למשל של הבלוג, כך שהפוסטים שלכם יוצגו על ציר הזמן (מעניין אם הוסיפו אפשרות לשאוב מטוויטר.

את ציר הזמן שיצרתם אפשר להטמיע באתר או בבלוג שלכם (בהצלחה עם זה…) ואת האירועים אפשר להציג על ציר זמן או ברשימה. כמו כן, ניתן לקבוע את הציר כניתן לעריכה לכולם או לחברים, כלומר, לתת לאנשים אחרים להוסיף אירועים.

סיכום שנת 2009 באינטרנט הישראלי על ציר הזמן

סיכום השנת באינטרנט הישראלי

סיכום השנת באינטרנט הישראלי 2009

זהו היום האחרון של שנת 2010 ונזכרתי שביום האחרון של 2009 שיחקתי עם Dipity ויצרתי ציר זמן לסיכום האינטרנט הישראלי של שנת 2009 (כלומר לפני שנתיים, לא השנה האחרונה). הרבה יותר מענין (לי) להסתכל שנתיים אחורה על דברים שכיום אפשר להבין ולמדוד. ציר הזמן של וויאנט לא הצליח להכנס לאותו סיכום, אבל השקת שירות "טוקר" של נענע10, השקת המיני רשת החברתית של גלובס, פתיחת האתר "אחר" של רון מיברג, פינס140 ועוד מספר אירועים שבסוף השנה נראו כשווים סיכום, במבט קצת יותר רחוק, לא השאירו חותם. מסקנה, סיכום שנה צריך לעשות כעבור שנתיים.

ניתן בציר הזמן, לעשות זום פנימה וכך נחשפים יותר פרטים.

מה לגבי שנת 2010? כל אחד שנרשם יכול להוסיף אירועים בצורה מאד קלה, יש בלחיצה על Add Event (אחרי שנכנסים כרשומים). אז אם אתם רוצים להוסיף אירועים, לכל שנה שתבחרו, בבקשה. רק תהיו נחמדים ואל תמחקו לי את הציר או תזבלו אותו או תערכו פרטים אחרים. יאללה להוסיף.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

תגובה אחת »

  • מאת דרופל מן:

    סיכום טוב. למשתמשים בדרופל, קיים רכיב בוגר – Timeline שעושה מצוין את העבודה. כמובן, הוא מתממשק לשדה תאריך (CCK). עדיין אין גרסה לדרופל 7, יש רק ל-6.
    אמיר סימן טוב
    פרקטיקול – קורס דרופל

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

126 queries in 0.293 seconds.