שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

הבלוג של ארקדי גאידמק

מאת Erez Wolf בתאריך 27 ביוני 2008 – 11:3912 תגובות

גאידמק פתח בלוג. איפה? בתפוז. למה? בוודאי כי מישהו יעץ לו לעשות כך (או שהוא התפתה בדומה ליואב, זרובבלה ודודה מלכה, להצטרף למודל התגמול לבלוגרים שתפוז מציעים).

למה בתפוז? למה? מי נתן את העצה?! תפוז יביא לבן אדם הזה שכל גיהוק שלו זוכה לסיקור, חשיפה בקרב קהל היעד שלו? או שזה יהיה להפך?
הבלוג, אם לא יציג רק סיפורים חסידיים, יכול להיות מעניין. אז במקום להשתמש בו כמנוף לאתר המפלגה ולאפשר לו פתרונות טכנולוגיים שפלטפורמה עצמאית יכולה לספק (למשל, בלוג רב לשוני, רוסית כאילו…) – אז מבזבזים אותו בתפוז.
מה יהיה בתקופת הבחירות, זו הרי התקופה שמעניינת אותנו. יהיה מותר לתפוז לקדם תכנים לדף הבית? (יש פה עורך דין שיכול לתקן אותי אם אני טועה?)

בואו נעצור רגע ונדבר על מה כן אפשר לעשות.

פוליטיקאים ואנשים שיועצים לפוליטיקאים, עונת הבחירות/בלוגים-של-פוליטיקאים קרבה, שימו לב:

1. אם יש כאן מילארדרים שמתכוונים להכנס לפוליטיקה כדי לחזק את הקשר בין הון לשלטון ורוצים להוציא את הונם על בלוג פוליטי – ארז פה בשבילכם. הפרוייקט יתומחר בהגינות התאם לרכב בו אתם נוסעים.

2. תעשו את זה בפלטפורמה עצמאית, אני אומר לכם. תארחו אותו בדומיין שלכם. אתם לא תצטערו.

3. אם כבר בלוגיה, אז לא בתפוז וזה לא שיש לי משהו נגד תפוז, להפך – כן יש לי. זה פשוט לא נראה שם טוב. אז מה, יקדמו אתכם קצת לדף הבית וזה רק יגרום להתנגדות בקרב הגולשים ובתקופת הבחירות תעלמו.
אז איפה כן? מה דעתכם על אג'נדה… הממ? הא..?  רעיון מענין, לא? (אג'נדה הוא מקום משכנם של פליטי תפוז. נדבר על זה בפוסט נפרד בהזדמנות)

הבלוג של ארקדי גאידמק

נחזור שניה לבלוג של ארקדי, הכי אהבתי בפוסט היחיד שפורסם בנתיים את המשפט: "רבים אמרו כי גאידמק שוב פעל בנדיבות לטובתו ותועלתו של עם ישראל" כי יש בו סגנון של כתיבה אישית, פרטית ואינטימית בגוף שלישי שניתן למצוא בדרך כלל בבלוגים פוליטיים.

בבלוג מופיע קישור לאתר המפגה צדק חברתי (הקישור לא כתוב נכון, שכחו http וזה מוביל לדף הבית של תפוז).
מה זה ?!? ככה נראה אתר? לא לפרסם עד שלא גמור. לפחות יש בו תכנים מועילים, דף הבית נפתח בטקסט "על המפלגה":

כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגהכאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה  כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה, כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור במפלגה כאן יהיה רשום מלל כללי שקשור

אני אחזור רגע לסעיף 1. ארקדי, דבר איתי בצ'אט, אני מרים לך אתר שחבל על הזמן לא חייב חשבונית אם אתה לא רוצה.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

12 תגובות »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

129 queries in 0.237 seconds.