RSS לפוסטים RSS לתגובות 7 פוסטים ו- 20 תגובות עד עתה

זה מטוס? זו ציפור? לא, זו דנה גרוצקי!

אין לנו חדשות גדולות מהחזית הגוטמנית, אבל מה לעשות שכל תמונה שלה שווה אייטם בפני עצמה.

אלה מתוך הקטלוג החדש של "קרייזי ליין" וגיאפי עצוב לדעת שגם בעוד מיליון שנה ועם כל הפאות בעולם לא תהיה לו תמונה כזו לפרופיל בפייסבוק.

תורידו את הדגל לחצי התורן, תעבירו חוטר בקנה ותנו "הקשב" מכובד לרוני דלומי (או בשמה הצבאי - גייל פוליארד) שהתגייסה היום לצה"ל.

הממתק הלאומי שהגיעה היום בבוקר אל הבקו"ם, אמנם לא פגשה שם את מייקל לואיס אבל כן נהנתה לראות עשרות צלמים שבאו לסקר את המהלך הבטחוני החשוב ביותר של הצבא, מאז אותו יום שבו אסתי עלתה על מדים.

מישהו יודע אם גם חובי סטאר אמור להתגייס מתישהו?

תמונה בתוך פוסט

משקפיים

מוסיקה וכמקובל האנציקלופדיה צ'ט מה, כדי ויקי רוסית ממונרכיה של. לחבר פולנית קישורים זכר על, בה שמות ספינות ויש. מתן או ספרדית פולנית בעברית, עזה את תוכל ספרות תיקונים. כימיה לעברית כתב בה, דת כלל טבלאות ליצירתה, אחרים לטיפול החופשית בה מתן. לוח היום המחשב הספרות דת.

מלא ב מושגי קולנוע מדריכים. של יסוד שאלות סטטיסטיקה אתה. כתב בדפים והנדסה עקרונות בה, את לשון לימודים סדר. רבה ניהול שיתופית אם, וספציפיים בויקיפדיה בקר את. ב שער לערוך המדינה, בה כלשהו לעתים שינויים רבה. בקר אם עסקים בשפות ספינות. סרבול לראות התוכן כדי בה, אחר את חשמל ניווט גרמנית, זכר מה הרוח ננקטת בעברית.

הסביבה וכמקובל תאולוגיה כדי את, תנך מה קולנוע קצרמרים. עסקים הבהרה ב שכל, את שכל באגים משחקים נוסחאות, בה בקר קבלו שפות. ויש אם בארגז הספרות לטיפול, משפטים הנאמנים ב זאת. שער בה קסאם אינטרנט.

מה אחר בשפה ואמנות עקרונות. אינו לעריכת מיתולוגיה אחר דת. כניסה מאמרשיחהצפה שכל גם, החול להפוך ארכיאולוגיה ב זאת. מה צעד להפוך הבאים. ארץ גם ערבית משחקים וספציפיים, ברית בשפה רוסית לוח של, אחד קסאם היסטוריה אל. ישראל בישול גם כתב, רבה החלל חופשית ב.

או משחקים איטליה קרן, אינו רפואה הקנאים של עוד, חפש בה רקטות ערכים לערוך. פיסול בויקיפדיה בדף ב. מיזמים קולנוע שער אל, ביוני תחבורה קרן על. אנא על בגרסה בקלות היסטוריה, מתוך אינו ממונרכיה ב לוח. או ליום המשפט חפש, דת כתב לערך מדריכים וספציפיים.

רשימה ממוספרת

מה הייתי לוקח לאי בודד? את צביקה הדר.
רגע, רגע… אני חושב שאולי לא הבנת את השאלה. גם אתה אמור להיות על האי הזה.
אה… אז לא צביקה הדר, אני רוצה לשנות את התשובה שלי. הנה, זו הרשימה שלי:

 1. קונדומים.
 2. עוד אי, כדי שהוא לא יהיה בודד.
 3. הספר: איך להתחיל עם בחורות.
 4. מטקות וכדור.
 5. שרה סילברמן.
 6. כל הפרקים של המגן.
 7. כונן חיצוני.
 8. קרם הגנה.
 9. פרינגלס.
 10. נעליים נוחות.

רשימה עם בולטים

דברים שנראה לי שלא כדאי להכניס למיקרוגל:

 • צנובר (סגור)
 • כדור גולף
 • סטיקלייט
 • דיאודורנט
 • נורת חשמל

ציטוטים

מה כדי משופרות לאחרונה. גם המדינה איטליה והגולשים עוד, גם שנורו קולנוע צ'ט. דת רביעי לויקיפדיה אנא. עמוד בשפה המשפט אחר ב, ויש על תרומה לציין ממונרכיה.

ועכשיו ציטוט:

איטליה אנגלית ארכיאולוגיה ב זכר, או יסוד בקלות ולחבר ארץ. מלא למנוע החברה ב, היא יוני מיזמים אם. דת פיסול מיותר בארגז מדע, של חפש שימושי שיתופית. דת ארץ יוני ערבית מרצועת. בקר על ציור בהתייחסות, בדף עסקים העמוד על. המזנון לויקיפדיה פילוסופיה כלל מה, של אחר מיזם משפטית.

ועכשיו, ציטוט בתוך ציטוט:

מה שפות ציור משפטים ארץ, תוכל לעתים בה כתב. והוא שאלות בקלות אתה בה. של סדר למחיקה שינויים, ישראל וספציפיים אל היא, היא ובמתן נבחרים לימודים של. או ראשי ולחבר שתי. ייִדיש שימושי וכמקובל אם צ'ט. אתה של בידור המלצת.

זהו ציטוט בתוך ציטוט

קסאם כדור ויקיפדיה ארץ או, מה שמו שפות המלחמה מחליטה. אל לכאן מאמר משופרות שמו, ישראל הבקשה אם היא. אחד אם כדור הנאמנים, בקר דפים טכניים על. אם ולחבר אספרנטו עוד, או שתפו מושגי ויש.

רשומה עם המשך קריאה

קרן של לראות קודמות ואלקטרוניקה. או אקראי התפתחות בדף, שאלות התפתחות רב־לשוני או כלל. כתב דת ביולי מדויקים, מתן אם ציור ובמתן נוסחאות, על בדף עזרה תיאטרון ממונרכיה. בה סדר תקשורת לויקיפדיה, בקלות העברית בדף אל.

המשך קריאה »

פוסט עם קישורים המחולק לדפים

פוסט זה מכיל שלושה לינקים: אתר על ג'ומלה שעוסק בעיקר ב-Joomla, הבלוג של מערכות ניהול תוכן וגם משחקים להורדה.

בנוסף, רשומה זו מחולקת למספר דפים.

הנה קצת לורום:

מה קהילה ומהימנה צ'ט. החלה לערכים אל סדר. בדף מה בעברית איטליה הגולשות, ויש בה טיפול החופשית. למאמרים מונחונים אווירונאוטיקה בדף אל. ביוני לטיפול המקושרים סדר אל, על ערבית מונחונים זכר.

בה יידיש מיתולוגיה כדי. את מלא פולנית אקטואליה. מלא את ננקטת רב־לשוני. ולחבר ואמנות חופשית חפש אל. עיצוב בקלות מועמדים כדי ב, דת מתן תורת הבאים וספציפיים, מדעי טכניים סטטיסטיקה צעד את.

את ויש נפלו ופיתוחה אקטואליה. דת עוד פיסיקה אדריכלות. מאמר ממונרכיה בקר אם, תנך או ואמנות הגולשות, אינו מונחים העברית את אחר. מלא על הארץ תרבות מיוחדים, כדי בה דפים קצרמרים. גם אתה מאמר העברית וספציפיים.

עמודים 1 2 3 4