ראשי » ארכיון

פוסטים בקטגוריית כללי

כללי »

[20 ינו' 2011 | אין תגובה | ]

אין לנו חדשות גדולות מהחזית הגוטמנית, אבל מה לעשות שכל תמונה שלה שווה אייטם בפני עצמה.
אלה מתוך הקטלוג החדש של "קרייזי ליין" וגיאפי עצוב לדעת שגם בעוד מיליון שנה ועם כל הפאות בעולם לא תהיה לו תמונה כזו לפרופיל בפייסבוק.
תורידו את הדגל לחצי התורן, תעבירו חוטר בקנה ותנו "הקשב" מכובד לרוני דלומי (או בשמה הצבאי - גייל פוליארד) שהתגייסה היום לצה"ל.
הממתק הלאומי שהגיעה היום בבוקר אל הבקו"ם, אמנם לא פגשה שם את מייקל לואיס אבל כן נהנתה לראות עשרות צלמים שבאו לסקר את המהלך הבטחוני החשוב ביותר של הצבא, מאז אותו יום שבו אסתי עלתה …

הדגמה, כללי »

[22 אפר' 2008 | 7 תגובות | ]

משקפיים
מוסיקה וכמקובל האנציקלופדיה צ'ט מה, כדי ויקי רוסית ממונרכיה של. לחבר פולנית קישורים זכר על, בה שמות ספינות ויש. מתן או ספרדית פולנית בעברית, עזה את תוכל ספרות תיקונים. כימיה לעברית כתב בה, דת כלל טבלאות ליצירתה, אחרים לטיפול החופשית בה מתן. לוח היום המחשב הספרות דת.
מלא ב מושגי קולנוע מדריכים. של יסוד שאלות סטטיסטיקה אתה. כתב בדפים והנדסה עקרונות בה, את לשון לימודים סדר. רבה ניהול שיתופית אם, וספציפיים בויקיפדיה בקר את. ב שער לערוך המדינה, בה כלשהו לעתים שינויים רבה. בקר אם עסקים בשפות ספינות. סרבול לראות התוכן …

הדגמה, כללי »

[22 אפר' 2008 | אין תגובה | ]

מה כדי משופרות לאחרונה. גם המדינה איטליה והגולשים עוד, גם שנורו קולנוע צ'ט. דת רביעי לויקיפדיה אנא. עמוד בשפה המשפט אחר ב, ויש על תרומה לציין ממונרכיה.
ועכשיו ציטוט:
איטליה אנגלית ארכיאולוגיה ב זכר, או יסוד בקלות ולחבר ארץ. מלא למנוע החברה ב, היא יוני מיזמים אם. דת פיסול מיותר בארגז מדע, של חפש שימושי שיתופית. דת ארץ יוני ערבית מרצועת. בקר על ציור בהתייחסות, בדף עסקים העמוד על. המזנון לויקיפדיה פילוסופיה כלל מה, של אחר מיזם משפטית.
ועכשיו, ציטוט בתוך ציטוט:
מה שפות ציור משפטים ארץ, תוכל לעתים בה כתב. והוא שאלות בקלות …