שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הסיפור המרכזי, וורדפרס, מערכות ניהול תוכן, פלטפורמות חברתיות

WordPres Mu בעברית – להורדה

מאת Erez Wolf בתאריך 24 באוקטובר 2007 – 16:4823 תגובות

WordPres Mu בעבריתwordpress mu היא מערכת ליצירת בלוגיה מבוססת וורדפרס, כלומר מערכת למתשמשים רבים אשר כל אחד מהם יכול לפתוח בה בלוג אישי בלי צורך ברכישת שטח אחסון או ידע טכני בהתקנה. למנהל המערכת יש אפשרות להתקין תוספים ולבצע הגדרות שיהיו זמינים לכל המשתמשים במערכת ולרכז מידע מהבלוגים ולהציגו באתר המרכזי וכן אפשרויות נוספות.

לפני כארבעה חודשים, ליאור לוין ואנכי תרגמנו את המערכת אך לא שחררנו אותה (כי לאחר התקנה כותרת הבלוגיה היתה מופיעה בג'יבריש והיה צריך להכנס לממשק הניהול ולשנות אותה… בניסיונות התיקון הרסתי יותר מלתקן). בנתיים, יצאה גרסה חדשה למערכת וצרפנו את אור (שבבים) לצוות. וכך, אני שיודע מעט CSS מתוך צפיה בטלנובלות, ליאור שיודע מעט עברית מתוך קריאה של מגזינים ואור שיודע לתכנת (אבל ב-ASP שזה יכולת לא ממש שימושית בחיים) תרגמנו את המערכת והתאמנו אותה לעברית ו-UTF8 והיום אנחנו משחררים את המערכת.

לגבי הגרסה בעברית:
זוהי הגרסה הראשונה שמשוחררת ובכאלו בדרך כלל יש תקלות ובעיות, אולם הפעם השקענו מאמצים די גדולים לספק מערכת טובה וסגורה. רוב הטקסטים תורגמו באופן מלא (כולל הודעות השגיאה המוזרות לכל מיני מקרי קצה מוזרים של "נוצרה בעיה בעת שליחת הנתונים. נדמה כי גרמניה פולשת לפולין ולצרפת, פנה אל ספק השירות שלך") ואפילו עשינו קצת קצת בדיקות.

אי אפשר לדבר על wordpress mu בעברית מבלי להזכיר את בלוגלי. בלוגלי הוא אתר המבוסס על wordpress mu המספק שירות לפתיחת בלוגים מבוססי וורדפרס לכל גולש, בקלות ובלי צורך ברכישה של שטח אחסון או ידע טכני בהתקנה. צוות הפיתוח של בלוגלי ביצע כנראה התאמות רבות, שינויים ותוספות למערכת והפך אותה לשירות חזק, עם יכולות רבות ומגוונות. חשוב לציין, כדי למנוע אכזבות, שהמערכת הבסיסית כנראה אינה משתווה למערכת הקיימת כיום בבלוגלי ויתכן שיכולות שקיימות שם, לא ימצאו במערכת זו.

ישנם מספר אתרים ישראלים מבוססים על מערכת זו אולם עד עתה לא שוחררה לה גרסה עברית, מסיבות שונות. לגבי המערכת של בלוגלי, יתכן שהשינויים וההתאמות הרבים שעברה הפכו אותה כלא מתאימה להתקנה ידידותית ולכן בחר הצוות שלא לשחרר אותה.

המערכת יכולה להתאים מאד לצרכים שונים, עסקיים, אירגונים, עבור בתי ספר ומוסדות חינוך ועוד. אנו מקווים שקהילת המשתמשים בה תעזור לבצע בה שיפורים והתאמות (בעיקר בגרסה הבאה שתצא שתכלול את גרסת וורדפרס 2.3).

את המערכת בעברית אפשר להוריד מתאר המערכת: www.myblogia.com ולמצוא שם הסברים ומידע נוסף (אותו נעשיר בהמשך).

תהנו.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

23 תגובות »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

124 queries in 0.281 seconds.