שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

איך בטעות SEO אתר ענק הורג את עצמו בגוגל

מאת Erez Wolf בתאריך 3 באפריל 2009 – 8:49אין תגובות

לפני כשנתיים אתר ישראלי מאד גדול עם מאות אלפי דפים מאונדקסים בגוגל ביצע טעות SEO קטלנית שחיסלה מאות אלפי תוצאות שלו בגוגל. החלטה להחיל על כל הדפים את אותו meta-title ואותו meta-description גרמה לגוגל לאחד את כל התוצאות לעמוד אחד בודד (עמוד הבית), היות ומנוע החיפוש הבין שלמעשה כל התוצאות הן ורסיה של אותו עמוד. [עדות שמיעה]

טעות SEO טיפשית שונה ביצע לאחרונה ה-New York Times.

בזמן שה-New York Times מפעילים לחץ על Google שיקדמו אותם באופן מלאכותי בתוצאות החיפוש, מפעילי אתר האינטרנט של העיתון "הרגו" מאות אלפי הופעות של האתר בתוצאת החיפוש בגוגל.

המטרה היתה לאחד בין שני אתרים, iht.com של International Herald Tribune וה- nytimes.com. איחוד שני האתרים היה יכול לדחוף את אתר העיתון באלגוריתם ה-PageRank של גוגל כשהוא נהנה ממשקל מכובד של שני אתרי עיתונים גדולים.

הבעיה היתה בביצוע. במקום לעשות redirect של התכנים מ-iht.com אל אותם תכנים שמופיעים ב-nytimes.com, הם עשו redirect של כל התכנים מ-iht.com לאותו דף נחיתה. מאותו דף הגולש לא מועבר לסיפור שחיפש, אלא לעמוד הבית הכללי של ה-Times.

כתוצאה מכך, במקום שיהיו 2,030,000 תוצאות של iht.com בגוגל, בקרוב מנוע החיפוש יבין כי יש רק תוצאה אחת. גוגל עלול להעלים את מילוני הדפים המאונדקסים של IHT ולאחד אותם לדף אחד בודד.

via

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

125 queries in 0.238 seconds.