שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

מדור הרשת ב-NRG, הסוף?

מאת Erez Wolf בתאריך 28 בפברואר 2008 – 20:588 תגובות

האם ייתכן כי ערוץ הרשת ב-NRG עומד בפני הכחדות?

אינטרנט הוא כבר לא תופעה ולכן לא כל אתר חדשות גדול או עיתון חייב להחזיק מדור שמסקר אותו. הרי זהו תחום שבכל מקרה הוא חלק בלתי נפרד מדיווח חדשותי על תחומי כלכלה, בידור, תקשורת וכו'.

 תלאותיו של פוסט די שולי ולא חשוב
(לפעמים יש ענין שאתה רוצה לכתוב עליו, אבל אתה צריך איזה עוגן חיצוני כדי שתוכל לפרסם את הדברים שהולכים אצלך בראש מתוך הבנתך וידיעתך האישית של מצב נתון)

בהקשר זה ניסיתי להוציא מתחת ידי פוסט (מה נקרא "ספקולטיבי") שאומר שמדור הרשת באתר NRG (של מעריב) יסגר בקרוב. עידו קינן שהיה עורך הערוץ עבר לכלכליסט ואת מקומו בעריכת המדור תפסה דורה קישינייבסקי בעריכת הערוץ עד שגם שהיא נאספה אל הכלכליסט. המכביזם של הכלכליסט הותיר את עתודת כתבי הרשת בישראל דלילה וב-NRG לא הצליחו למצוא כתבים לערוץ וכך בתקופה האחרונה ירדה בו הפעילות.

כדי לכתוב פוסט ("ספקולטיבי"…) הייתי צריך עוגן כלשהו וניסיתי לקחת טרמפ על משפט שכתבה דורה בפוסט שמספר על המעבר שלה לכלכליסט: "…שני חודשי העבודה האחרונים שלי בנרג', שבהם הייתי אמורה לתפקד כעורכת ערוץ הרשת זצ"ל…".
הצקתי קצת לדורה במיילים לגבי כוונתה ב: ערוץ הרשת זצ"ל. האם התכוונה שהערוץ עומד להסגר? לא. היא התכוונה אין בו חומר עצמאי, רק דברים מהעיתון פעם בכמה ימים. לא הצלחתי להוציא ממנה תירוץ מספק כדי לפרסם את הפוסט.

היום פרסמה דבורית שרגל (וולוט) בפוסט היומי בבלוג שלה ש"מדור הרשת של נרג' הועבר לחסות מדור הכלכלה" וזה בדיוק התירוץ שמאפשר לי לפרסם (באיחור) את הפוסט.

ערוץ הרשת ב-NRG היה מבחינתי במשך שנתיים הבלוג הקבוצתי הטוב ביותר ברשת. לעומת שאר ה-NRG, הערוץ  היה לדעתי מקור מעולה לענייני ה-Web ברוח עצמאית ומורדת ואם הוא אכן יפסיק להתקיים זה יהיה מעט חבל, אבל עם כל הבלוגים האלו בשביל מה צריך בכלל מדורים שמסקרים את הרשת? מילא.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

8 תגובות »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

125 queries in 0.359 seconds.