שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » geek

הצעת עבודה לבחורה זורמת

מאת ארז וולף בתאריך 19 ביוני 2009 – 22:4616 תגובות

ידידה שמחפשת עבודה, שלחה קורות חיים להצעת עבודה למשרת מנהלת אדמניסטרטיבית בחברה שפועלת בתחום ההי-טק. קורות החיים ופרטים נוספים שציינה כנראה התאימו לדרישות והיא קיבלה את התשובה הבאה:

שלום לך, שלחת קורות חיים למשרת עוזרת אישית למנכ"ל.
לפני שאבחן את מועמדותך שימי לב כי בחרתי לחפש עוזרת אישית ליברלית וזורמת, שאוכל גם להעביר איתה חוויות.. מעבר לעבודה.
אם זה יכול לעניין אותך שילחי תמונה שאוכל להתרשם ונוכל להמשיך משם.
אם זה לא הכיוון שלך אני מתנצל ונשכח מהעניין
כמובן סודיות מובטחת
יום טוב

עד כמה שהגדרת דרישות התפקיד ישירה, בסך הכל לא נעשה כל רע (אז אן צורך לקשר אל הפרופיל של הבחור בפייסבוק או לעשות לו אוטינג)
בשיחה, הידידה וגם אני סיכמנו שקודם כל, אין עבודה מושלמת – בכל משרה יש את היתרונות והחסרונות…
למרות שאולי מישהו אחר היה מאד נעלב מההצעה כזו, לדעת שנינו קיים משחק שאפשר לבחור אם להשתתף בו או לא. אותו אדם היה יכול להזמין אותה לראיון עבודה ולהטריד או להגעיל בצורה הרבה יותר בוטה והוא היה הוגן מספיק כדי להסביר בדיוק מה ומו.
למיטב ידיעתי המשרה עדיין לא אוישה, אם מישהו או מישהי מעוניינים אפשר להעביר פרטים.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

  לא נמצאו רשימות נוספות

שתף את הפוסט בטוויטר

16 תגובות »

 • מאת נמי:

  מסכימה איתך. חושבת שהוא פעל פשוט ונכון, נו הארם דאן. מותר לו לחפש איזה סוג מזכירה שהוא רוצה, מותר לה לסרב and they both go their seperate ways.

 • מאת צליל:

  הוא זה שאומר סודיות מובטחת? הוא זה שצריך להזהר. לדעתי צריך להוציא את זה לתקשורת ובגדול.
  ולא, לא זכותו לחפש איזה מזכירה שהוא רוצה. אין סימטריה בין עובדים למעסיקים ואין סימטריה בין גברים לנשים בחברה שלנו. המקרה הזה מדגים עד כמה עמוק נעשה הניצול של העובדים ובעיקר העובדות החברה שלנו. תארי לך את מצבה של אישה שזקוקה לעבודה ונתקלת בתנאי כזה לקבלתה. תארי לך מה עם עובדות שאינן בתחום הניהול וההיי-טק אלא משכבות הרבה יותר מוחלשות וחסרה להן שפה וכוח חברתי. מה אם הן נתקלות בדברים כאלה ומה אם זה יהפוך לנורמה.
  ולא, זה ממש לא הגון מצדו שהוא בחר לא להטריד או לתקוף אותה מינית בראיון. באמת תודה. המנעות מתקיפה מינית זה לא משהו שאת אמורה להעריך ולהודות עליו; זה הבסיס, זה המינימום של התנהגות אנושית, משם מתחילים.

 • מאת איש תוכן:

  לא נעשה כל רע? בסה"כ הוא עובר על החוק של מניעת הטרדה מינית ועל חוקים רבים נוספים – למשל הוא מחפש רק נשים ולא גברים (אסור להפלות לפי מין), ואם להיות קצת יותר בוטה – הוא מחפש זונה – הוא משלם לה כסף והיא מנפיקה את שירותיה.
  פשוט מגעיל.

 • מאת אסא רשף:

  זה די מדהים אבל היא אפילו יכולה לתבוע אותו ולזכות.
  ראו כתבה רלוונטית מאד בYNET לגבי זה:
  http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3729877,00.html

 • מאת נתאי:

  מה שאמרו אלו שלפני.
  איש תוכן – אתה טועה, הוא לא מחפש זונה ומשלם לה כסף, הוא מחפש זונה ומשלם לה בכספי החברה, שאותה הוא מנהל (החברה לא שלו, מן הסתם).
  מה השלב הבא? פקידי בנק שנותנים הלוואות רק לבחורות "זורמות"?
   

 • מאת לימור:

  מה הקשר בין "אין עבודה מושלמת", לכך שהבן אדם עובר כאן על החוק. הו, באמת תודה רבה לו שהוא לא הטריד מינית בפגישה עצמה. הוא צריך לקבל על זה צל"ש. אם אני הייתי מקבלת מכתב כזה, אני הייתי עושה לו אוטינג. מפתיע אותי שיש כאלה שחושבים שזה בסדר, ובסך הכל זו בחירה שלנו אם להשתתף בזה או לא.גועל נפש!

 • מאת טל:

  נתאי, איש תוכן, שניכם טועים. הוא מחפש זונה ומשלם לה משכורת של עוזרת אדמיניסטיבית.
  מסתבר שהמצב הכלכלי העכשווי מוציא מאנשים את הטוב ביותר. האמת היא שחארות תמיד היו. חבל שזה לא עובר מדאחקה באינטנרנט לרשויות החוק.  היה ממש נחמד אם רשויות החוק ג היו עושות משהו אבל זה כבר סיפור אחר.

 • מאת אור ברקת:

  זה כל כך כן דורש אאוטינג שזה לא יאמן

 • מאת דורית אברמוביץ':

  שלום רב,

  אשמח לדעת יותר על המענה שקיבלה מחפשת העבודה על מנת ליידע את ארגוני הנשים על כך. האם אוכל לקבל מידע זה?

  תודה,
  דורית

 • מאת שליו:

  קשה לי להאמין שלמישהו תהיה את החוצפה לשכור "עוזרת זורמת" ועוד על חשבון החברה. אני כבר מצליח לחשוב על כל מיני עבירות, חלקן אזרחיות וחלקן פליליות.
  אין לאנשים האלה לשכה משפטית בחברה? עו"ד חיצוני שמייעץ? או סתם מישהו שפוי?
   

 • מאת שחר:

  אני חושש שיש כאן נפילה למלכודת בעייתית.
  נכון שיש מי (כמו אותה חברה שלך) שהיא מספיק חזקה ובטוחה בעצמה בשביל לפטור הטרדה כזו כמשהו משעשע כמעט, ואפילו לראות את הפנייה הזו כ"גילוי נאות", אבל יש מי שלחוצה הרבה יותר למצוא עבודה, אולי כי כבר עברה כמה ראיונות כושלים, אולי כי מצוקת הפרנסה שלי אקוטית הרבה יותר. אז מי שמרגישה חזקה מספיק תסתפק בלצחוק עם חברים על המנהל החזירי בזמן שאחרות תמצאנה את עצמן נכנעות לחזיר הזה.

 • מאת יעל:

  מחייב מחייב אאוטינג. ללא ספק.

  "מבטיח סודיות" אעלק. שיגיד תודה שעוד לא תבעו לו את הצורה.
  אני במקומה הייתי תובעת אותו.

 • מאת שנבוב:

  נראה לי שכולם פה נפלו אוטומטית לתובנה של "מחפש בחורה זורמת" = "מחפש לחלל את כבודה", מי אמר ?
  משרה של עוזרת אישית למנכ"ל דורשת הרבה אמון בין שני הצדדים, ולעיתים חורגת לחלוטין מגבולות המשרה הפורמלית, ואני מדגים (במקרה, ידע אישי): ידידה שלי (נקרא לה דידי) הייתה בתפקיד כזה, עוזרת אישית למנכ"ל, חלק מהתפקיד כלל לטפל בכל ענייניו של המנכ"ל, וגם (לבקשתו של המנכ"ל) לשכור עבורו סרטי פורנו בהם צפה עם אשתו (אותה הכירה דידי היטב מתוקף תפקידה), חשוב להדגיש שהוא מעולם לא הטריד את דידי והתנהג אליה בכבוד רב, אבל, לתפיסתו, תפקידה כלל לטפל בכל עניין הקשור אליו, רגיש או אינטימי ככל שיהיה (לו כנראה זה לא הפריע) – האם זה עונה על ההגדרה של "מחפש בחורה זורמת" ? יכול להיות…
  אני לא בא להגן על אף אחד בסיפור, אף אחד לא חייב לעשות שום דבר שהוא לא רוצה (גבר או אישה) ולא מתכוון להיכנס למה בדיוק כולל תפקידה של מנהלת אדמינסטרטיבית, סתם, נקודה למחשבה

 • מאת צליל:

  "אף אחד לא חייב לעשות מה שהוא רוצה" רלוונטי בלה לה לנד ולא במדינה סופר קפיטליסטית שבה אנשים חייבים לעשות מה שהם לא רוצים כדי להתפרנס, רוב העניים הם נשים ורוב המנהלים הם גברים.
  שנית, ברור מנוסח המודעה ומהבקשה לשלוח תמונה למה הוא מתכוון.
  שלישית, גם לומר לעובדת שלו לשכור סרטי פורנו זו והטרדה מינית פר אקסלנס. זה שמישהו מגדיר משרה ב"לטפל בדברים אינטימיים כמו שיהיו" לא הופך את זה לבסדר.
  מאוד מצער אותי שלמרות כל התגובות פה הבחורה לא פנתה לתקשורת בעניין. חובתה לעשות את זה ולמנוע את הדרישה האומללה הזאת מנשים נוספות ואת התופעה הזאת מלהתפשט בשוק העבודה שכולנו צריכים להסתדר בו.

 • מאת אור:

  מצחיק. קרייג ליסט – הדור הבא

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

119 queries in 0.212 seconds.