שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » geek, הרשת

תמונות של כוסיות ישראליות עם רובים

מאת Erez Wolf בתאריך 2 באוגוסט 2009 – 18:352 תגובות
את הפוסט הזה, שאין בו שום קשר לאירועים אתמול של הירי במרכז התמיכה לנוער גאה בתל אביב (ואני בהחלט לא מנסה לקשור אותו בצורה מאולצת), כתבתי אתמול מספר שעות לפני אותו אירוע. מדובר בו על פוסט אחר בבלוג סיני בו מירב התגובות הן של אנשים שסבורים שכולם כאן הולכים עם רובים, שהרחובות מסוכנים ואתה יכול לקבל כדור אם תרגיז מישהו. אתמול זה היה נראה לי דבילי מספיק בשביל פוסט.

כשחיפשתי בתיבת החיפוש של גוגל, ב- Google Bar והתחלתי לרשום את המילה Tiny מיד הופעלה אפשרות ה- Google Suggest שמשלימה את אפשרויות החיפוש ומציעה ביטויים לפי פופולריות וכמה נפוצים הם בחיפושים.
אחת מההצעות של גוגל היתה כתובת מתוך שירות קיצור הכתובות TinyURL, לרגע התפלאתי איך זה שכתובת URL הצליחה להגיע לכזאת פופולריות, אבל כשנכנסתי לקישור, http://tinyurl.com/a49n46, הבנתי מיד: Jewish Girls With Guns!!! (פוסט נוסף על Google Suggest הוא הבחור המאושר בעולם)

URL בתוך הצעות החיפוש

URL בתוך הצעות החיפוש

הפוסט הזה, של ישראליות עם נשק, הוא סתם עוד פוסט של תמונות של כוסיות (אה, עכשיו בטח תכנסו לקישור…) ולא בשבילן מעניין לבקר בו, אלא ההצצה ביותר מ-150 התגובות שרובן של סינים (או מיעוט בתוך סין? לא התרכזתי כל כך באתר).

בחורה ישראלית עם נשק

בחורה ישראלית עם נשק

שרשור התגובות מתחיל במחמאות, עובר ל"אם אצלנו (בסין) היה אפשר ככה וככה כמו בישראל אז כבר היינו ככה וככה, וממשיך להמון דעות שגויות על החיים בישראל – כפי שהגיב מישהו: אתם באמת חושבים שככה זה החיים בישראל? כמו שלא כל אחד בסין מסתובב ועושה קונג-פו ועף מגגות הבתים באמצעות כוחות קונג פו מיסטיים. (Not everyone in China walks around doing kung fu or flying from roof top to roof top using their mystical kung fu powers. )
בשלב מסוים, בלתי נמנע, מגיעים ישראלים וערבים לפוסט ומכאן זה כבר ברור לאן זה מוביל.

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

2 תגובות »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

129 queries in 0.247 seconds.