שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

ביציוני אמריקה התבקעו

מאת Erez Wolf בתאריך 15 בנובמבר 2008 – 21:293 תגובות

בתכלס' זה ממש רחוק ממני, בעיקר גיאוגרפית, כל הסיפור הזה של הבחירות בתל-אביב אבל אחרי הרבה רטוריקה-של-מפסידים שנפלטה לי מהרידר בשבוע האחרון (שאת כולה למעשה קראתי רק בסוףשבוע, מאד עסוק) אני רוצה לנסות להבין משהו:

אם בעצם האינטרנט הישראלי כן הוכיח את כוחו והדב ניצח ברשת ולמעשה זהו הפסד שכולו נצחון וזוהי תבוסה שכולה הישג ושחור שכולו לבן וקטן שכולו גדול ולמטה שכולו למעלה וכלב שכולו חתול ועוד התבטאויות דומות של מציאות דרך הזיה – אז עם כל הכח שהושקע והבלוגים וזאת לא העיר שלי ומכל זה יוצא 5 שזה מאד יפה אבל זה מספר שהוא לא מאד רחוק מ-3 ובשביל 3 כנראה שמספיק חודש עבודה בקושי, איזה קמפיינצ'יק בפייסבוק, מסיבונת, שני אירועים ובערך זהו.

… אז אני לא רוצה להרגיז אף אחד, בעיקר לא בערב חג, לפני הוורדקמפ – אבל בהשוואה בין המאמצים שהושקעו ברשת עבור שתי הרשימות ובהשוואה בין התוצאות – 5 לא נשמע פתאום ממש מעט? אם הצעירים הכניסו 3 לא היה אמור להיות לרשימה של הדב הרבה יותר מרק 5?

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

3 תגובות »

  • כמו שאמרתי בזמנו, הבלוגפסירה הישראלית חסרת כוח.
    מה שיותר מעניין זה איפה דב חנין? אביר זכויות האדם שתל אביב לא הייתה הראש מעייניו, אחרת הוא היה הולך להתלכלך קצת העירייה. כנראה שזה נמוך מדי בשבילו, אז הוא חזר לכנסת.

  • מאת ילדון:

    בחו"ל משקיעים באינטרנט ומנסים כל הזמן לפתח מחדש. בישראל האינטרנט כבר מת (סליחה אם זה פוגע במשהו…) אבל אין כל כך השפעה של האינטרנט על החיים בחוץ (רק על עבודות בית ספר). הבלוגים בחו"ל הצליחו לעורר מהפכות בעולם ובחשבון הבנק שלהם, בארץ זה לא אפשרי. בחו"ל אפשר לקרוא על אנשים שכתבו דעות שונות ונהיו "סלבס" ובארץ הם נהיו "חנונים", אני חושב שפה מתחילה הבעיה , אין הערכה מספקת לאינטרנט בישראל.

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

124 queries in 0.274 seconds.