שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

ניהול המשבר בתפוז, חרבות אור וציצים

מאת Erez Wolf בתאריך 7 בינואר 2008 – 9:18תגובה אחת

סוכן שינויאחת מהבעיות בהטמעת טכנולוגיות חדשות או החלת שינויים בארגון היא התנגדות של עובדים ותיקים. כדי שהשינוי  יצלח, אחת מהדרכים להתמודד עם מתנגדים מרכזים היא לזהות אותם (עדיף מראש) ולצרף אותם למחנה שלך על ידי הענקת תפקיד ואחריות הנוגעים לשינוי. אפשר גם להשתמש במושג הארגוני בעל החשיבות העצמית:
רבותי, מהיום אתם "סוכני השינוי" (לא, אין לכם רישיון להרוג).

על השבר הקטן בתפוז בין הבלוגרים הותיקים לעורכיו כבר כתבתי כאן (ודבורית הגיבה). אביעד מתייחס למקרה ועל כך חנן טוען שכדי לדעת לנהל בלוגיה צריך לדעת לנהל פורומים.

בעקבות מפגש הבלוגרים הותיקים עם עורכי תפוז, יצאו אלו בתחושה נעימה, יש מי שמקשיב להם וכנראה שדברים ישתפרו. אה כן… דבורית אמרה להם שהם עכשיו סוכני השינוי של תפוז.
בינתיים מתחיל להראות ניהול נכון של המשברון, הסערה נרגעה. יכול היה לעזור איזה "ונעשו גם טעויות" מצד המערכת. לא יהיה מקרה IOL. (זרובבלה מי?)
כוכבני בלוגים נוצרו בישראבלוג ופחות בתפוז. העליה שלהם בישראבלוג נוצרה באופן טבעי. ייתכן שתפוז לא צריכים כוכבניות.

להבדיל מחנן, לדעתי כדי לנהל בלוגים צריך לדעת לנהל בלוגיה. פורומים הם לא בלוגים, בלוגים הם לא טוויטרים וצ'אטים הם לא פורומים. אני לא יודע אם בין השורות של חנן היה צריך לקרוא אמירה על הבחירה של העורכים בתפוז.
בחנן ודבורית השתמשתי בפוסט (רשומה) "איך להוסיף חרב אור לסרטון וידאו" – זה הזמן להשתמש בהן.
הכח חזק אצלוהכח איתך

חלק מהטענות הבלוגרים הותיקים היו על הצהבה של העמוד הראשי. בנושא זה דווקא יש שינוי. אני לא יודע אם זה החורף או כניסתה של דבורית, אבל יש פחות ציצים בעמוד הראשי. אני לא אומר את זה סתם.. בדקתי.
לפני כמה חודשים הכנתי פוסט שלא פרסמתי, של טבלה (עם צילומי מסך) שמשווה את העמוד הראשי של נענע והעמוד הראשי של תפוז ובודקת מי מציג יותר ציצים בעמוד הבית. בסוף כאמור לא פרסמתי את הפוסט.
הנה מספר תמונות מאז:
tapuz-sat2.giftapuz-sat1.gifnana-fri1.gif

לאחרונה בשני האתרים נרגעו קצת עם כמות ההתייחסות לציצים בעמוד הראשי (וחבל, אבל זה בטח בגלל החורף).

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

שתף את הפוסט בטוויטר

תגובה אחת »

 • מאת אלון:

  :) . תודה רבה על ההפניה. :D .
  אהבתי את התמונות הראשונות. התמונה מהמטריקס (דווקא ההפך הוא הנכון, הכינוי הראשון שהיה תפוס שרציתי להשתמש בו בתפוז היה neo. בדצמבר שנת 2000.
  ובמלחמת הכוכבים,פחדתי ולא רציתי להפוך לדארת' ווידר, אלא לבנו,לוק (השתמשתי בציטוטים ממלחמת הכוכבים ,נקמת הסית' אחרי מלחמת עולם שהתקיימה בפורום בספטמבר 2005, והפליקס הראשון והיחידי שלי הוא על הטריילר של הסרט הראשון של מלחמת הכוכבים משנת 1999.

  בקיצור,תודה רבה . ואני תפוזיסט ותיק(לא רק בלוגר), לטובת המערכת,עם הפנים לעתיד. מקווה שיהיה רק טוב לכל תפוז , ולכל גולשיו,הותיקים והחדשים. שלא יהיו מלחמות, ויהיה רק שלום אוטופי :) .
  אלון.

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

125 queries in 0.290 seconds.