שיחה ההאקר Emad
11 באוגוסט 2012 – 21:50 | 31 תגובות

קבוצת ההאקרים הפועלת תחת שמו של אימעד מורניה, RememberEmad, ופרסמה כי פרצה לשרתי חברת ההוסטינג WebGate, פרסמה היום קובץ נוסף ובו כ-500 פרטים נוספים ובהם שמות משתמש וסיסמאות של אתרים שאוחסנו ב-WebGate. נראה כי העימות בן קבוצת …

המשך קריאה »
geek

חנון זה מגניב. תרבות החיים האינטרנטית-טכנולוגית-גאדג'טית. הדברים שמבדילים את הנערים מהגברים.

הרשת

סיפורים מהרשת, בעיקר זו הישראלית. מה קורה, מי קורה ולמה קורה.

וורדפרס

בעיקר תבניות מתורגמות לעברית ולפעמים דברים שקשורים לבלוגים ובלוגרים.

מערכות ניהול תוכן

על מערכות ניהול תוכן באינטרנט, בעיקר חינמיות ובעיקר בעברית. כלים לבניית אתרים, פורומים, גלריות ועוד.

פלטפורמות חברתיות

על רשתות חברתיות, כלים לבניית רשתות ופלטפורמות חברתיות וכל מה מכונה web 2.0

ראשי » הרשת

Google ישראל מזהים את הבלוגרים כמטרה לאדסנס

מאת Erez Wolf בתאריך 10 במאי 2007 – 8:04תגובה אחת

בזמן שהבלוגספירה הישראלית דנה על פרובלוגינג ופרסומות אדסנס (איך, כיצד והאם בכלל) – נראה שגוגל ישראל מזהים את הבלוגרים כקהל מטרה עבור שירות ה-Adsense.

בחיפוש ב-Google אחר הביטויים בלוג (או blog (וגם ckud), בגוגל בעברית) מופיעות מודעות באיזור התשלום מטעם גוגל עבור שירות האדסנס ("לעשות כסף מהבלוג").
הטקסט במודעות הוא בעברית ואין הודעה מקבילה באנגלית בחיפוש בגוגל באנגלית.

אדסנס בבלוגים

הביטוי היחידי שלא קשור לבלוגים שהצלחתי למצוא עליו מודעה של גוגל עבור אדסנס הוא "כסף". הצעד השיווקי של גוגל (גוגל ישראל בפרט?) לעבר השוק הישראלי מכוון גם (בשלב זה בעיקר?) אל הבלוגרים.

לדעתי, ישנם מספר תנאים שמעכבים כניסה מאסיבית של שירותים בתשלום (אדסנס, אפיליאט) לאתרים עצמאיים ובלוגים בישראל. עד שלא יהיה שירות תשלום פופולרי (כמו PayPal) שעובד עם גולשים מישראל, פעילות כזו, המערבת העברת כסף אל הגולש, לא תתפתח. בנוסף, התמודדות עם נושאי עברית-אנגלית והמורכבות (היחסית) שהם מוסיפים להתקנות מערכות עצמאיות, גם היא מעכבת פעילות כזו.

אני לא יודע מה היחס בין בארץ בין בלוגים עצמאיים מול בלוגים במערכות-בלוגים (תפוז, ישראבלוג) ולא יודע אם היחס בארץ בין שתי האפשרויות זהה ליחס בחו"ל בינהן. ההנחה שלי שיש סיכוי גדול יותר שבלוגר על בלוג עצמאי (כגון WordPress) ישלב מודעות אדסנס.

בנתיים, כאמור, גוגל מפרסמים את שירות האדסנס אל קהל הבלוגרים. כנראה שההשערה היא שמי שמחפש את הביטוי "בלוג", כלומר, מי שקורא בלוגים הוא בלוגר בעצמו…

קרא פוסטים נוספים בנושא זה:

    לא נמצאו רשימות נוספות

שתף את הפוסט בטוויטר

תגובה אחת »

הוסף תגובה!

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.

118 queries in 0.280 seconds.